TMF Eğitmen Lisansı Duyurusu - TMF - Türkiye Motosiklet Federasyonu
Ana Sayfa

TMF Eğitmen Lisansı Duyurusu

 26 Eylül 2017, 18:37  

TMF Eğitmen Lisansı Duyurusu

SPORTİF SÜRÜCÜ İLE TEMEL, GÜVENLİ VE İLERİ SÜRÜŞ
YETİŞTİRME PROGRAMLARI TALİMATI’nın 12-13-14. maddeleri gereğince:

 

İlgili maddelerde sayılan şartlara haiz olup, eğitmen lisansı için ilk kez başvuru yapmak isteyenler ve sayılan maddelerin 4. bendi gereği, elinde denkliğe esas daha önceden alınmış lisansı olup bu lisansın denkliğini isteyenler için müracaatlar 28 Eylül 2017 tarihinden itibaren kabul edilmeye başlanacaktır.

27 Ekim 2017 saat 17:00'ye kadar federasyonumuz internet sitesindeki (www.tmf.org.tr - DOĞANBEY MAH. HİPODROM CAD. ANKARA SPOR SALONU GİRİŞ KAT 06330 ALTINDAĞ / GAR / ANKARA) adrese, denklik talep edenler ve ilk kez eğitmenlik lisansı için başvuru yapacak olanların, taleplerini belirten dilekçeyle beraber, bizzat veya posta yoluyla, ilgili talimatın 12-13-14. maddelerinde sayılan evraklarını ulaştırmaları durumunda, TMF Eğitim Kurulu tarafından gerekli incelemeler yapılarak, lisanslarının denkliğe karşılık gelen sınıflardaki TMF eğitim lisansları kendilerine verilebilecektir.

İlk kez eğitmenlik belgesi almak isteyen başvuru sahipleri için ise başvuru tarihi sonunda federasyonumuzca düzenlenecek eğitmenlik lisansı eğitimi ve sınav tarihleri açıklanarak ilgililere davet yapılacaktır.


Not: Eğitmen Lisans bedeli TMF Yönetim Kurulu tarafından belirlendikten sonra açıklanacak ve dekont sertifika tesliminde istenecektir.

Bilgilerinize önemle duyurulur.

Saygılarımızla...

Türkiye Motosiklet Federasyonu Temel Güvenli İleri ve Sportif Sürüş Talimatı için tıklayın.

Eğitmen Başvuru Formunu indirmek için tıklayın.


Bu haber 3834 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit
 

Etkinlik Haberleri

MXGP of Turkey Tanıtım Toplantısı Dünya Medyasında Büyük İlgi Gördü

MXGP of Turkey Tanıtım Toplantısı Dünya Medyasında Büyük İlgi Gördü MXGP of Turkey tanıtım toplantısı dünya medyasında büyük ilgi görürken, yapılan haberlerde Türkiye'nin organiza...

Eğitmen Denklik Başvuru Sonuçları Açıklandı

Eğitmen Denklik Başvuru Sonuçları Açıklandı Türkiye Motosiklet Federasyonu tarafından Eğitmen Denklik Başvuru ve Eğitmen Kursuna Katılacakların Listesi Açıklan...
TMF Vanda

BAŞKAN'DAN

 
Önemli Ricamız
1 İnsan 1 Bayrak 1 Ders
Yeniden Seçildik
Dindar Genç, Rol Model, KNN54

Vanda Çocuk Olmak
 
  
HAFTANIN VİDEOSU

MXGP OF TURKEY 2018 TANITIM


 

YAZARLAR

Hedefe Odaklanmak

Altyapı: Türkiye Motosiklet Federasyonu