Baysan: Motor Sporlarında Sponsorların Desteği Çok Önemli - TMF - Türkiye Motosiklet Federasyonu
Ana Sayfa

Baysan: Motor Sporlarında Sponsorların Desteği Çok Önemli

 13 Ekim 2017, 23:56  

Baysan: Motor Sporlarında Sponsorların Desteği Çok Önemli

Türkiye Motosiklet Federasyonu (TMF) tarafından hafta sonu Düzce'de düzenlenecek Türkiye Motokors ve Süper Enduro final yarışlarının tanıtım toplantısı, Kaynaşlı Motor Sporları Merkezi'nde yapıldı.

 

Toplantıya ANLAS Pazarlama ve İhracat Müdürü Enver İş, Superlit Üretim Müdürü Erol Gökçe, TMF Asbaşkanları Ogün Baysan, Mahmut Nedim Akülke, TMF Yönetim Kurulu Üyesi Erdoğan Yıldırım katıldı.

Asbaşkan Baysan, Düzce'nin iki önemli final yarışına ev sahipliği yapacağını söyleyerek, "Bu iş sponsorların desteğiyle oluyor. Sponsorlarımız Anlas ve Superlit firmalarına çok teşekkür ediyorum. Bulunduğumuz yer motor sporları için paha biçilmez bir yer. Federasyon olarak sporcularımıza destek oluyoruz. Yerel yönetimlerin desteği de çok önemli. Basın kuruluşları bizimle birlikte yağmurda çamurda koşturuyor. Bu yarışların kazasız belasız geçmesini temenni ediyorum." ifadelerini kullandı.
ASBAŞKAN BAYSAN: SOFUOĞLU ÜLKEMİZİ ÇOK İYİ TEMSİL ETTİ
Baysan, milli motosikletçi Kenan Sofuoğlu'nun Türkiye'yi motor sporları anlamında dünyaya duyurmakta büyük katkısının olduğunu dile getirerek, "Kenan'dan önce de birçok motor sporcusu vardı ancak her spor gibi bu spor da biraz kaderci. Kenan Sofuoğlu ülkemizi bugüne kadar çok iyi temsil etti. Bundan sonraki süreçte Kenan ile birlikte Toprak Razgatlıoğlu var. Ondan çok fazla beklentilerimiz var." diye konuştu.

Bu haber 297 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit
 

Etkinlik Haberleri

MXGP of Turkey Tanıtım Toplantısı Dünya Medyasında Büyük İlgi Gördü

MXGP of Turkey Tanıtım Toplantısı Dünya Medyasında Büyük İlgi Gördü MXGP of Turkey tanıtım toplantısı dünya medyasında büyük ilgi görürken, yapılan haberlerde Türkiye'nin organiza...

Eğitmen Denklik Başvuru Sonuçları Açıklandı

Eğitmen Denklik Başvuru Sonuçları Açıklandı Türkiye Motosiklet Federasyonu tarafından Eğitmen Denklik Başvuru ve Eğitmen Kursuna Katılacakların Listesi Açıklan...
TMF Vanda

BAŞKAN'DAN

 
Önemli Ricamız
1 İnsan 1 Bayrak 1 Ders
Yeniden Seçildik
Dindar Genç, Rol Model, KNN54

Vanda Çocuk Olmak
 
  
HAFTANIN VİDEOSU

MXGP OF TURKEY 2018 TANITIM


 

YAZARLAR

Hedefe Odaklanmak

Altyapı: Türkiye Motosiklet Federasyonu