Türkiye Sujeti ve Flyboard Şampiyonası İstanbul'da


Açıklama: Türkiye Sujeti ve Flyboard Şampiyonası, İstanbul Su Sporları Festivali kapsamında 12-13 Ağustos'ta Maltepe Orhangazi Şehir Parkı’nda yapılacak.
Kategori: Etkinlik Haberleri
Eklenme Tarihi: 07 Ağustos 2017
Geçerli Tarih: 16 Aralık 2017, 00:54
Site: TMF - Türkiye Motosiklet Federasyonu
URL: http://www.tmf.org.tr/yeni/haber_detay.asp?haberID=1774


Türkiye Sujeti Şampiyonası Maltepe Orhangazi Şehir Parkı’nda 12-13 Ağustos tarihlerinde İstanbul Su Sporları Festivali ile birlikte gerçekleştirilecek. Şampiyonada sporcular ilk kez Marmara Denizi’nin dalgalarıyla mücadele edecek.

Şampiyonanın ilk ayağı 12 Ağustos Cumartesi günü serbest antrenmanlarla başlayacak. Maltepe sahilinde 13 Ağustos Pazar günü sporcular özel parkurda iki etaplı yarışlara çıkacak.

Yarışlar; Stock Pro (0-179 BG), Stock Pro (180 ve Üzeri), Drag, Open Pro, Bayanlar Kupası ve Flyboard sınıflarında yapılacak. Ayrıca yeni başlayanlar için İstanbul Kupası’da düzenlenecek.

Spor İstanbul ile İstanbul Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Müdürlüğü tarafından organize edilen İstanbul Su Sporları Festivali 13 Ağustos Pazar günü düzenlenecek. Yüzme, dragon boat kürek yarışları, sutopu, sujeti, flyboard ve birbirinden eğlenceli yarışmalar Maltepe sahilinde yapılacak.