TMF Eğitmen Lisansı Duyurusu


Açıklama: SPORTİF SÜRÜCÜ İLE TEMEL, GÜVENLİ VE İLERİ SÜRÜŞ YETİŞTİRME PROGRAMLARI TALİMATI’nın 12-13-14. maddeleri gereğince:
Kategori: Etkinlik Haberleri
Eklenme Tarihi: 26 Eylül 2017
Geçerli Tarih: 14 Aralık 2017, 13:21
Site: TMF - Türkiye Motosiklet Federasyonu
URL: http://www.tmf.org.tr/yeni/haber_detay.asp?haberID=1815


İlgili maddelerde sayılan şartlara haiz olup, eğitmen lisansı için ilk kez başvuru yapmak isteyenler ve sayılan maddelerin 4. bendi gereği, elinde denkliğe esas daha önceden alınmış lisansı olup bu lisansın denkliğini isteyenler için müracaatlar 28 Eylül 2017 tarihinden itibaren kabul edilmeye başlanacaktır.

27 Ekim 2017 saat 17:00'ye kadar federasyonumuz internet sitesindeki (www.tmf.org.tr - DOĞANBEY MAH. HİPODROM CAD. ANKARA SPOR SALONU GİRİŞ KAT 06330 ALTINDAĞ / GAR / ANKARA) adrese, denklik talep edenler ve ilk kez eğitmenlik lisansı için başvuru yapacak olanların, taleplerini belirten dilekçeyle beraber, bizzat veya posta yoluyla, ilgili talimatın 12-13-14. maddelerinde sayılan evraklarını ulaştırmaları durumunda, TMF Eğitim Kurulu tarafından gerekli incelemeler yapılarak, lisanslarının denkliğe karşılık gelen sınıflardaki TMF eğitim lisansları kendilerine verilebilecektir.

İlk kez eğitmenlik belgesi almak isteyen başvuru sahipleri için ise başvuru tarihi sonunda federasyonumuzca düzenlenecek eğitmenlik lisansı eğitimi ve sınav tarihleri açıklanarak ilgililere davet yapılacaktır.


Not: Eğitmen Lisans bedeli TMF Yönetim Kurulu tarafından belirlendikten sonra açıklanacak ve dekont sertifika tesliminde istenecektir.

Bilgilerinize önemle duyurulur.

Saygılarımızla...

Türkiye Motosiklet Federasyonu Temel Güvenli İleri ve Sportif Sürüş Talimatı için tıklayın.

Eğitmen Başvuru Formunu indirmek için tıklayın.