Baysan: Motor Sporlarında Sponsorların Desteği Çok Önemli


Açıklama: Türkiye Motosiklet Federasyonu (TMF) tarafından hafta sonu Düzce'de düzenlenecek Türkiye Motokors ve Süper Enduro final yarışlarının tanıtım toplantısı, Kaynaşlı Motor Sporları Merkezi'nde yapıldı.
Kategori: Etkinlik Haberleri
Eklenme Tarihi: 13 Ekim 2017
Geçerli Tarih: 21 Şubat 2018, 08:23
Site: TMF - Türkiye Motosiklet Federasyonu
URL: http://www.tmf.org.tr/yeni/haber_detay.asp?haberID=1832


Toplantıya ANLAS Pazarlama ve İhracat Müdürü Enver İş, Superlit Üretim Müdürü Erol Gökçe, TMF Asbaşkanları Ogün Baysan, Mahmut Nedim Akülke, TMF Yönetim Kurulu Üyesi Erdoğan Yıldırım katıldı.

Asbaşkan Baysan, Düzce'nin iki önemli final yarışına ev sahipliği yapacağını söyleyerek, "Bu iş sponsorların desteğiyle oluyor. Sponsorlarımız Anlas ve Superlit firmalarına çok teşekkür ediyorum. Bulunduğumuz yer motor sporları için paha biçilmez bir yer. Federasyon olarak sporcularımıza destek oluyoruz. Yerel yönetimlerin desteği de çok önemli. Basın kuruluşları bizimle birlikte yağmurda çamurda koşturuyor. Bu yarışların kazasız belasız geçmesini temenni ediyorum." ifadelerini kullandı.
ASBAŞKAN BAYSAN: SOFUOĞLU ÜLKEMİZİ ÇOK İYİ TEMSİL ETTİ
Baysan, milli motosikletçi Kenan Sofuoğlu'nun Türkiye'yi motor sporları anlamında dünyaya duyurmakta büyük katkısının olduğunu dile getirerek, "Kenan'dan önce de birçok motor sporcusu vardı ancak her spor gibi bu spor da biraz kaderci. Kenan Sofuoğlu ülkemizi bugüne kadar çok iyi temsil etti. Bundan sonraki süreçte Kenan ile birlikte Toprak Razgatlıoğlu var. Ondan çok fazla beklentilerimiz var." diye konuştu.