PİST
 

SÜPERMOTO
 

MOTOKROS
 

ENDURO
 

ATV
 

DRAG
 

SUJETİ
 

Türkiye Pist Şampiyonası 2017 Genel Klasman için tıklayınız.

 

 Türkiye Pist Şampiyonası 1. Ayak 06-07 Mayıs İZMİR Program Sonuçlar-Ct Sonuçlar
 Türkiye Pist Şampiyonası 2. Ayak 01-02 Temmuz İZMİR     Online Kayıt
 Türkiye Pist Şampiyonası 3. Ayak 22-23 Temmuz İZMİR      
 Türkiye Pist Şampiyonası 4. Ayak 16-17 Eylül İZMİR      
 Türkiye Pist Şampiyonası 5. Ayak 30 Eylül-01 Ekim İZMİR      

 

2016 GENEL KLASMAN  2015 GENEL KLASMAN 2014 GENEL KLASMAN 2013 GENEL KLASMAN 2012 GENEL KLASMAN 

Türkiye Süpermoto Şampiyonası 2017 Genel Klasman için tıklayınız.

 

Türkiye Süpermoto Şampiyonası 1. Ayak 27-28 Mayıs AKYAZI Program Sonuçlar-Ct Sonuçlar
Türkiye Süpermoto Şampiyonası 2. Ayak 29-30 Temmuz UŞAK      
Türkiye Süpermoto Şampiyonası 3. Ayak 05-06 Ağustos UŞAK      
Türkiye Süpermoto Şampiyonası 4. Ayak 23-24 Eylül AFYONKARAHİSAR      
Türkiye Süpermoto Şampiyonası 5. Ayak 21-22 Ekim BURSA      

 

2016 GENEL KLASMAN  2015 GENEL KLASMAN 2014 GENEL KLASMAN 2013 GENEL KLASMAN 2012 GENEL KLASMAN

Türkiye Motokros Şampiyonası 2017 Genel Klasman için tıklayınız.

 

 Türkiye Motokros Şampiyonası 1. Ayak  22-23 Nisan KUMLUCA

Program

Sonuçlar-Ct Sonuçlar
 Türkiye Motokros Şampiyonası 2. Ayak 13-14 Mayıs FETHİYE

Program

Sonuçlar-Ct Sonuçlar
 Türkiye Motokros Şampiyonası 3. Ayak 15-16 Temmuz GÖNEN      
 Türkiye Motokros Şampiyonası 4. Ayak 19-20 Ağustos İSTANBUL      
 Türkiye Motokros Şampiyonası 5. Ayak  26-27 Ağustos AFYONKARAHİSAR      
 Türkiye Motokros Şampiyonası 6. Ayak  30 Eylül-01 Ekim İSTANBUL      
 Türkiye Motokros Şampiyonası 7. Ayak  14-15 Ekim KAYNAŞLI      
*Salon SüperKros Kupası   11-12 Kasım İSTANBUL      

 

2016 GENEL KLASMAN  2015 GENEL KLASMAN 2014 GENEL KLASMAN 2013 GENEL KLASMAN 2012 GENEL KLASMAN

Türkiye Enduro Şampiyonası 2017 Genel Klasman için tıklayınız.

Türkiye Süper Enduro Şampiyonası 2017 Genel Klasman için tıklayınız.

 

YAKIN KARADENİZ DÜZCE BAJA  06-10 EYLÜL DÜZCE      
Türkiye Enduro Şampiyonası 1. Ayak  29-30 Nisan BODRUM

Program

Sonuçlar-Ct

Sonuçlar

Türkiye Enduro Şampiyonası 2. Ayak 20-21 Mayıs KEMER Program Sonuçlar-Ct Sonuçlar
Türkiye Enduro Şampiyonası 3. Ayak 08-09 Temmuz KAYNAŞLI     Online Kayıt
Türkiye Enduro Şampiyonası 4. Ayak  05-06 Ağustos TOKAT      
Türkiye Enduro Şampiyonası 5. Ayak 07-08 Ekim FETHİYE      
Türkiye Enduro Şampiyonası 6. Ayak  28-29 Ekim GÖNEN      
 
Türkiye Süperenduro Şampiyonası 1. Ayak  03-04 Haziran AFYONKARAHİSAR Program Sonuçlar-Ct

Sonuçlar

Türkiye Süperenduro Şampiyonası 2. Ayak 17-18 Haziran İZMİR/BERGAMA Program Sonuçlar-Ct

Sonuçlar

Türkiye Süperenduro Şampiyonası 3. Ayak 28-29 Temmuz AZDAVAY      
Türkiye Süperenduro Şampiyonası 4. Ayak  12-13 Ağustos KAYNAŞLI      
Türkiye Süperenduro Şampiyonası 5. Ayak 16-17 Eylül İZNİK      
*Salon Süper Enduro Kupası   18-19 Kasım İSTANBUL      

2016 GENEL KLASMAN  2015 GENEL KLASMAN 2014 GENEL KLASMAN 2013 GENEL KLASMAN 2012 GENEL KLASMAN

2016 S.GENEL KLASMAN

Türkiye ATV Şampiyonası 2017 Genel Klasman için tıklayınız.

 

Türkiye ATV Şampiyonası 1. Ayak  13-14 Mayıs KARTEPE Program Sonuçlar-Ct

Sonuçlar

Türkiye ATV Şampiyonası 2. Ayak 22-23 Temmuz KAYNAŞLI      
Türkiye ATV Şampiyonası 3. Ayak 23-24 Eylül İZMİR      
Türkiye ATV Şampiyonası 4. Ayak 21-22 Ekim AFYONKARAHİSAR      

 

2016 GENEL KLASMAN  2015 GENEL KLASMAN

Türkiye Drag Şampiyonası 2017 Genel Klasman için tıklayınız.

 

Türkiye Drag Şampiyonası 1. Ayak  20-21 Mayıs KONYA Program Sonuçlar-Srl Sonuçlar
Türkiye Drag Şampiyonası 2. Ayak 08-09 Temmuz KONYA      
Türkiye Drag Şampiyonası 3. Ayak 05-06 Ağustos KONYA      
Türkiye Drag Şampiyonası 4. Ayak  09-10 Eylül KONYA      
Türkiye Drag Şampiyonası 5. Ayak  23-24 Eylül KONYA      
Türkiye Drag Şampiyonası 6. Ayak  07-08 Ekim KONYA      

 

2016 GENEL KLASMAN  2015 GENEL KLASMAN 2014 GENEL KLASMAN 2013 GENEL KLASMAN 2012 GENEL KLASMAN

Türkiye SuJeti Şampiyonası 2017 Genel Klasman için tıklayınız.

 

Türkiye Sujeti Şampiyonası 1. Ayak  Ertelendi BURDUR   Ertelendi  
Türkiye Sujeti Şampiyonası 2. Ayak  29-30 Temmuz ABANA      
Türkiye Sujeti Şampiyonası 3. Ayak  12-13 Ağustos AKÇAKOCA      
Türkiye Sujeti Şampiyonası 4. Ayak  09-10 Eylül BEYŞEHİR      
Türkiye Sujeti Şampiyonası 5. Ayak  30 Eylül-01 Ekim İSTANBUL      
Türkiye Sujeti Şampiyonası 6. Ayak  14-15 Ekim SAMSUN      

 

2016 GENEL KLASMAN  2015 GENEL KLASMAN 2014 GENEL KLASMAN