PİST
 

SÜPERMOTO
 

MOTOKROS
 

ENDURO
 

ATV
 

DRAG
 

SUJETİ
 

Türkiye Pist Şampiyonası 2016 Genel Klasman için tıklayınız.

 

 Türkiye Pist Şampiyonası 1. Ayak 30 Nisan-01 Mayıs Serez Program Sonuçlar
 Türkiye Pist Şampiyonası 2. Ayak İptal Edildi Serez    
 Türkiye Pist Şampiyonası 3. Ayak İptal Edildi Serez    
 Türkiye Pist Şampiyonası 4. Ayak İptal Edildi Serez    
 Türkiye Pist Şampiyonası 5. Ayak İptal Edildi Serez    

 

2015 GENEL KLASMAN  2014 GENEL KLASMAN 2013 GENEL KLASMAN 2012 GENEL KLASMAN 

Türkiye Supermoto 2016 Şampiyonası Genel Klasman için tıklayınız.

 

Türkiye Süpermoto Şampiyonası 1. Ayak 28-29 Mayıs Akyazı Program Sonuçlar Kayıt Listesi
Türkiye Süpermoto Şampiyonası 2. Ayak 25-26 Haziran Akyazı Program Sonuçlar Kayıt Listesi
Türkiye Süpermoto Şampiyonası 3. Ayak 30-31 Temmuz Akyazı Program Sonuçlar Kayıt Listesi
Türkiye Süpermoto Şampiyonası 4. Ayak 27-28 Ağustos Akyazı Program Sonuçlar Kayıt Listesi
Türkiye Süpermoto Şampiyonası 5. Ayak 01-02 Ekim Uşak Program Sonuçlar Kayıt Listesi

 

2015 GENEL KLASMAN 2014 GENEL KLASMAN 2013 GENEL KLASMAN 2012 GENEL KLASMAN

Türkiye Motokros 2016 Şampiyonası Genel Klasman için tıklayınız.

 

 Türkiye Motokros Şampiyonası 1. Ayak  09-10 Nisan Fethiye Program Sonuçlar Kayıt Listesi
 Türkiye Motokros Şampiyonası 2. Ayak 07-08 Mayıs Gönen Program Sonuçlar Kayıt Listesi
 Türkiye Motokros Şampiyonası 3. Ayak 13-14 Ağustos Gönen Program Sonuçlar Kayıt Listesi
 Türkiye Motokros Şampiyonası 4. Ayak 20-21 Ağustos Hayrabolu Program Sonuçlar Kayıt Listesi
 Türkiye Motokros Şampiyonası 5. Ayak  08-09 Ekim Kaynaşlı Program Sonuçlar Kayıt Listesi
 Türkiye Motokros Şampiyonası 6. Ayak  26-27 Kasım Afyonkarahisar Program Sonuçlar Kayıt Listesi

 

2015 GENEL KLASMAN 2014 GENEL KLASMAN 2013 GENEL KLASMAN 2012 GENEL KLASMAN

Türkiye Enduro Şampiyonası 2016 Genel Klasman için tıklayınız.

Türkiye Süperenduro Şampiyonası 2016 Genel Klasman için tıklayınız.

 

ŞEHİT FETHİ SEKİN ENDURO YARIŞI  04-05 ŞUBAT İZMİR/URLA Program Sonuçlar Kayıt Listesi
YAKIN KARADENİZ DÜZCE BAJA RALLİSİ  21-25 EYLÜL DÜZCE Program Sonuçlar Kayıt Listesi
 
Türkiye Enduro Şampiyonası 1. Ayak  02-03 Nisan Bodrum Program Sonuçlar Kayıt Listesi
Türkiye Enduro Şampiyonası 2. Ayak 21-22 Mayıs Fethiye Program Sonuçlar Kayıt Listesi
Türkiye Enduro Şampiyonası 3. Ayak 11-12 Haziran Kemer Program Sonuçlar Kayıt Listesi
Türkiye Enduro Şampiyonası 4. Ayak  15-16 Ekim Kartepe Program Sonuçlar Kayıt Listesi
Türkiye Enduro Şampiyonası 5. Ayak 29-30 Ekim Urla Program Sonuçlar Kayıt Listesi
Türkiye Enduro Şampiyonası 6. Ayak  12-13 Kasım Kaynaşlı Program Sonuçlar Kayıt Listesi
 
Türkiye  Süperenduro Şampiyonası 1. Ayak  23-24 Nisan Kaynaşlı Program Sonuçlar Kayıt Listesi
Türkiye  Süperenduro Şampiyonası 2. Ayak 08-09 Temmuz Azdavay Program Sonuçlar Kayıt Listesi
Türkiye  Süperenduro Şampiyonası 3. Ayak 19-20 Kasım İznik Program Sonuçlar Kayıt Listesi
Türkiye  Süperenduro Şampiyonası 4. Ayak  03-04 Aralık Afyonkarahisar Program Sonuçlar Kayıt Listesi

 

2015 GENEL KLASMAN 2014 GENEL KLASMAN 2013 GENEL KLASMAN 2012 GENEL KLASMAN

Türkiye ATV Şampiyonası 2016 Genel Klasman için tıklayınız.

 

ŞEHİT FETHİ SEKİN ENDURO YARIŞI  04-05 ŞUBAT İZMİR/URLA Program Sonuçlar Kayıt Listesi
             
Türkiye ATV Şampiyonası 1. Ayak  05-06 Mart İzmir-Urla Program Sonuçlar Kayıt Listesi
Türkiye ATV Şampiyonası 2. Ayak 09-10 Nisan Bodrum Program Sonuçlar Kayıt Listesi
Türkiye ATV Şampiyonası 3. Ayak 28-29 Mayıs İstanbul Program Sonuçlar Kayıt Listesi
Türkiye ATV Şampiyonası 4. Ayak 29-30 Ekim Urla Program Sonuçlar Kayıt Listesi

 

2015 GENEL KLASMAN

Türkiye Drag Şampiyonası 2016 Genel Klasman için tıklayınız.

 

Türkiye Drag Şampiyonası 1. Ayak  02-03 Nisan Konya Program Sonuçlar Kayıt Listesi
Türkiye Drag Şampiyonası 2. Ayak 07-08 Mayıs Konya Program Sonuçlar Kayıt Listesi
Türkiye Drag Şampiyonası 3. Ayak 11-12 Haziran Konya Program Sonuçlar Kayıt Listesi
Türkiye Drag Şampiyonası 4. Ayak  23-24 Temmuz Konya Program Sonuçlar Kayıt Listesi
Türkiye Drag Şampiyonası 5. Ayak  03-04 Eylül Konya Program Sonuçlar Kayıt Listesi
Türkiye Drag Şampiyonası 6. Ayak  15-16 Ekim Konya Program Sonuçlar Kayıt Listesi

 

2015 GENEL KLASMAN 2014 GENEL KLASMAN 2013 GENEL KLASMAN 2012 GENEL KLASMAN

Türkiye Sujeti Şampiyonası 2016 Genel Klasman için tıklayınız.

 

Türkiye Sujeti Şampiyonası 1. Ayak  30 Nisan-01 Mayıs Bodrum Program Sonuçlar Kayıt Listesi
Türkiye Sujeti Şampiyonası 2. Ayak  03-04 Eylül Akçakoca Program Sonuçlar Kayıt Listesi
Türkiye Sujeti Şampiyonası 3. Ayak  30-31 Temmuz Abana Program Sonuçlar Kayıt Listesi
Türkiye Sujeti Şampiyonası 4. Ayak  20-21 Ağustos Beyşehir Program Sonuçlar Kayıt Listesi
Türkiye Sujeti Şampiyonası 5. Ayak  23-24 Eylül Burdur Program Sonuçlar Kayıt Listesi

 

2015 GENEL KLASMAN 2014 GENEL KLASMAN