Ana Sayfa


YENİDEN SEÇİLDİK


Gönül almaya, yol bulmaya, yoldaş olmaya geldik...

İşimizin zorluğunun bilincindeyiz.
Bir olmaya niyetli, birlikte çalışmaya azimli bir ekip olduk.
Ogün Baysan'la güçlü bir altyapı kurmaya, Zeki Başaran'la en yetkin motorsporları eğitim müfredatını hazırlamaya çalışacağız.
Sadık Özdemir'le kurumsallığımızı pekiştirmeye, Mahmut Nedim Akülke'yle aktif sporcu sayımızı ziyadeleştirmeye çabalayacağız.
Ali Ulusan'la yarış standartlarımızı zirveye taşıyacak, Okan Alp'le uluslararası standartlara kavuşmanın keyfini yaşayacağız.
İsmail Özkan'la en yeni ve en güzel parkurlarda, pistlerde yarışacak, Günöz Atakan'la reklam, sponsorluk ve pazarlama imkanlarına kavuşacağız.
Hamit Dizman'la medyada görünürlüğümüzü artırıp, daha çok bilinir ve görünür olacak, Hüseyin Küçükkelepçe ile dilek, temenni ve şikayetlermize anında cevap bulacağız.
Faysal Şefkatlioğlu'yla kulüplerimizin gücüne güç katacak, Fatih Kılıç'la pistlerde, parkurlarda yepyeni donanımlarımız ve kıyafetlerimizle hazır bulunacağız.
Tayfun Şık'la daha güçlü bir idari yapılanma içinde olacak, Aygül Denli Tavat'la sponsorlukta önemli mesafeler alacağız.
Sporcumuzun yüreğine dokunacak, kulüplerimizin dertlerine çare olacak, motosikletimizin üzerinde gidebildiğimiz en uzak yere bu özgürlük kültürünü taşıyacağız. Yarış, eğitim, gezi, festival, şenlik, şov, fuar derken her fırsatta motosiklet tutkunlarıyla bir ve beraber olacağız...
Niyet edecek, gayret gösterecek ve inşallah muvaffak olacağız.
Herşey bir yana;
Ben olmayacak, biz olacağız...
 

Bekir Yunus Uçar

 

TMF Vanda

BAŞKAN'DAN

 
Önemli Ricamız
1 İnsan 1 Bayrak 1 Ders
Yeniden Seçildik
Dindar Genç, Rol Model, KNN54

Vanda Çocuk Olmak
 
  
HAFTANIN VİDEOSU

İSTANBUL SX-SE BELGESELİ 2017


 

YAZARLAR

Hedefe Odaklanmak

Altyapı: Türkiye Motosiklet Federasyonu